מדיניות פרטיות

פרטיות שלך חשובה לנו. מדיניות פרטיות זו ("המדיניות") מתארת כיצד עלית ויפ ("החברה") אוספת, משתמשת ומשתפת מידע אישי של משתמשי אתר זה http://elite-vip.co.il (להלן: "האתר"). מדיניות זו חלה גם על כל אחד מהשירותים האחרים שלנו אשר מפרסמים מדיניות זו. מדיניות זו אינה חלה על אתרים אחרים המפרסמים הצהרות שונות, בין אם האתר מקשר אליהם ובין אם לאו. על ידי גישה לאתר ו / או השירותים, אתה מסכים לציית למדיניות פרטיות זו. אם אינך מסכים לאף אחת מההוראות המפורטות להלן במדיניות פרטיות זו, אל תשתמש באתר או בשירותים כלשהם שלו. יש לקרוא את מדיניות הפרטיות הזו יחד עם תנאי השימוש.

מה אנו אוספים
אנו מקבלים מידע אודותיך במגוון דרכים.
מידע שאתה נותן לנו – אנו אוספים את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, מספר הטלפון שלך וכן מידע נוסף שאתה מספק לנו ישירות באתר שלנו (על ידי שליחת דוא"ל למשל).
מידע שאנו מקבלים מאחרים – אנו עשויים לקבל מידע אודותיך ממקורות אחרים, כגון שותפים עצמאיים, ספקי שירותים של צד שלישי או מערכות אנליטיות כגון Google Analytics המסייעות לנו לשפר את השירותים שלנו. אנו עשויים להוסיף זאת למידע שאנו מקבלים מהאתר.
מידע שנאסף אוטומטית – אנו רושמים באופן אוטומטי מידע אודותיך ועל המחשב שלך. מידע זה בדרך כלל אינו מזהה אותך באופן אישי והוא בעל אופי כללי יותר שנועד לשפר את השירותים שלנו. לדוגמה, בעת ביקור באתר שלנו, אנו מאתרים את סוג מערכת ההפעלה של המחשב והגרסה, סוג הדפדפן או שפת הדפדפן, האתר שבו ביקרת לפני הגלישה לאתר שלנו, דפים שבהם צפית, כמה זמן אתה מבלה בדף, בזמני גישה ובמידע על השימוש שלך באתר ועל פעולותיך באתר שלנו.

שימוש במידע אישי
אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי:
להפעיל, לתחזק ולשפר את האתר, המוצרים והשירותים שלנו.
להגיב על הערות ושאלות ולספק שירות לקוחות.
לשלוח מידע הכולל אישורים, חשבוניות, הודעות טכניות, עדכונים, התראות אבטחה והודעות תמיכה וניהול.
לתקשר על קידומי מכירות, אירועים עתידיים וחדשות אחרות על מוצרים ושירותים המוצעים על ידינו ועל ידי השותפים שנבחרו שלנו.
אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לקשר או לשלב מידע עם פרטים אישיים אחרים.
אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי להגן, לחקור ולהרתיע מפני פעילות מזויפת, בלתי מורשית או בלתי חוקית.
אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לספק מוצרים ושירותים ללקוחות.

הגנה על מידע
המידע האישי שלך שוכן בשרתים מאובטחים, אשר רק לעובדים נבחרים יש גישה באמצעות סיסמה. אנו משתמשים באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על המידע האישי שלך, כך שהוא לא יהיה זמין לצדדים בלתי מורשים. עם זאת, אין באפשרותנו להבטיח שהמידע האישי שנשלח אל המערכות שלנו, יישמר בהן או יועבר אלינו יהיה מאובטח לחלוטין וכל מידע שתספק הוא באחריותך הבלעדית ובכפוף למדיניות זו ולתנאי השימוש שלנו.

שינויים ושינויים במידע
דואר אלקטרוני: הודעות הדוא"ל השיווקיות שלנו מספרות לך כיצד "לבטל הסכמה". אם תבחר לבטל את הצטרפותך, ייתכן שנשלח אליך הודעות אימייל שאינן שיווקיות. הודעות אימייל שאינן שיווקיות כוללות הודעות אימייל בנוגע לחשבונות שלך ולעסק שלנו.
פתרון בעיות: אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך ובנתונים אחרים שהושגו מהפעילויות הנוכחיות והעבר, כדי לפתור סכסוכים ולפתור בעיות.
שינויים במדיניות הפרטיות.

מדיניות זו עשויה להשתנות מדי פעם. אם נערוך שינויים מהותיים, אנו עשויים להודיע לך על-ידי שליחת הודעת דואר אלקטרוני לכתובת הדואר האלקטרוני האחרונה שסיפקת ו / או על-ידי פרסום הודעה על השינויים באתר שלנו. כל שינוי ייכנס לתוקפו לאחר שלושים (30) ימים קלנדריים לאחר האימייל שלנו או שלושים (30) ימים קלנדריים לאחר פרסום ההודעה באתר שלנו. שינויים אלה ייכנסו לתוקף באופן מיידי עבור משתמשים חדשים באתר שלנו.