כשאורחים מחו"ל מגיעים לישראל, גם אם מדובר בנסיבות עסקיות, אנחנו רוצים לתת להם טעימה מקומית, שלא רק תורמת להיכרות שלהם עם ישראל, אלא גם יוצרת בינכם חיבור עמוק יותר וחם יותר.

טיולים מאורגנים בארץ

ישראל מציעה מגוון מרשים של אתרים ובילויים, החל מביקור במצדה ובעיר העתיקה בירושלים ועד שוק הפשפשים ביפו וחיי הלילה של תל אביב וכן מגוון רחב של חוויות תרבויות ודתיות.

 

כדי לתת לאורחים שלכם את החוויה הטובה ביותר עבורם, מומלץ מאוד להיעזר בשירות של מורה דרך (מורשה משרד התיירות) שמצד יכיר היטב את שפתם את האורחים, כולל הקודים התרבותיים, ההיסטוריים וההתנהגותיים שלהם, ומצד שני ידע לספק להם סיור מעניין, המותאם ללוחות הזמנים, ההעדפות והרצונות שלהם.

 

בזכות הנסיון הרב שצברנו בתחום האירוח בעשרים השנים האחרונות נוכל להתאים עבורכם את הטיול המושלם, עם מדריך בכל שפה שתבחרו, בין אם מדובר בסיורים בירושלים או בכל מקום אחר בישראל, של מספר שעות ובין אם בטיול של מספר ימים לקבוצה גדולה של אנשים.

 

את הטיול תוכלו כמובן לעשות באמצעות שירותי הההסעות שלנו באחד מרכבי התיירות החדשים והיוקרתיים שלנו ובנוסף נוכל לשלב כל פעילות נוספת, כמו כרטיסים למופעים, מסעדות, ספא או כל אטרקציה אחרת.

 

רוצים לשמוע עוד פרטים, להתלבט לגבי טיול אפשרי או לבדוק איזה אפשרויות עומדות בפניכם? צרו קשר ונשמח לעזור.

 

כל הצרכים שלך עם ספק אחד, איש קשר אחד, וחשבונית אחת בסוף הטיול.

אודות "עלית VIP"

"עלית VIP" – הדור הבא של שירותי בוטיק, המציעה שירותי VIP ברמה הגבוהה ביותר.

elite - עלית VIP - טיולי יום

טיולי VIP ליום אחד

לפרטים
Elite VIP, ארוחה רומנטית, טיולי יוקרה

טיולי יוקרה פרטיים

לפרטים
עלית VIP, מגדלור, הסעות לשדה התעופה

טיולים ליומיים שלושה

לפרטים
עלית VIP, ירושלים, מטוס פרטי להשכרה

טיולי נישה בישראל

לפרטים